Strona główna » Katalog » Familijny » ZEBRA Z KLASĄ (KSIĄŻKA + DVD)

Zjawiskowa Charlize Theron jako Libby Day – dziewczyna, która w dzieciństwie była świadkiem brutalnego morderstwa, a teraz musi poradzić sobie z demonami przeszłości. Film jest ekranizacją bestsellerowego thrillera psychologicznego Gillian Flynn, który w październiku ukazał się nakładem wydawnictwa Znak. Znakomicie skonstruowana powieść tylko w USA rozeszła się w 6 milionach egzemplarzy, zyskując jednocześnie świetne recenzje krytyki na całym świecie (m.in. National Book Award dla najlepszej książki zagranicznej).

Więcej informacji o książce TUTAJ
data premiery: 2005-11-09
ZEBRA Z KLASĄ (KSIĄŻKA + DVD)

ZEBRA Z KLASĄ (KSIĄŻKA + DVD)

Produkcja:Stany Zjednoczone, 2004
Premiera:2005-11-09

Reżyseria:Frederic Du Chau
Obsada:w polskiej wersji językowej m.in. Maciej Stuhr, Stanisława Celińska, Wujek Samo Zło, Tede, Krzysztof Kowalewski, Danuta Stenka

Nośnik:Książka+DVD
Język:angielski, polski dubbing (DD 5.1)
Napisy:polskie
Czas[min]:98
Obraz:16:9
Cena:
19,99 zł
„Racing Stripes" to opowieść o zebrze, która dorasta w przekonaniu, że jest koniem wyścigowym. Z pomocą dwóch much - kumpli z obejścia i nastolatki marzącej o karierze dżokeja zebra przezwycięża stereotypy by zrealizować swoje marzenie o bieganiu łeb w łeb z rumakami pełnej krwi. Film zrealizowany metodą animacji komputerowej "żywych zwierząt". Film w polskiej wersji językowej.
projekt i realizacja: TREMARK-BLUO
sote