Strona główna » Polityka prywatności

Polityka prywatności

Polityka prywatności Sklepu Internetowego monolith.com.pl

 

Dane osobowe przekazywane w procesie rejestracji i korzystania ze Sklepu Internetowego (www.monolith.com.pl)  są przetwarzane przez MONOLITH VIDEO Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy al. Zjednoczenia 36, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000072946, zarejestrowanym podatnikiem podatku od towarów i usług posiadającym numer identyfikacji podatkowej NIP 525-21-23-756, która jest administratorem tych danych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Dane osobowe przetwarzane są:

  1. w celu realizacji składanych przez Klienta zamówień na produkty znajdujące się w asortymencie Sklepu Internetowego;
  2. w celu rozpatrywania składanych przez Klienta reklamacji oraz zwrotu towaru w przypadku odstąpienia od umowy;
  3. w przypadku wyrażenia przez Klienta dodatkowej zgody na otrzymywanie od Spółki informacji marketingowych, dane osobowe będą przetwarzane przez Spółkę również w celu przekazywania Klientowi informacji o Sklepie Internetowym, ofercie i promocjach, a także informacji dotyczących produktów i usług podmiotów współpracujących z nami (za naszą wiedzą i wyraźnym przyzwoleniem).

Podanie danych osobowych przez Klienta jest dobrowolne, jednakże brak zgody na przetwarzanie przez Spółkę danych osobowych może uniemożliwiać dokonywanie przez Klienta zakupów w Sklepie Internetowym.

Klient ma prawo wglądu do swoich danych osobowych, prawo żądania ich aktualizacji oraz prawo żądania ich usunięcia. W dowolnym momencie Klient może samodzielnie edytować i usuwać swoje dane osobowe logując się do Sklepu Internetowego, w zakładce Moje konto. Klient może również zwrócić się do Spółki z żądaniem usunięcia całego konta Klienta i/lub rezygnacji z otrzymywania Newslettera (subskrypcji) poprzez wysłanie stosownej prośby na adres e-mail: sklep@monolith.com.pl z adresu poczty elektronicznej aktualnie zarejestrowanego w Sklepie Internetowym.

 

 

projekt i realizacja: TREMARK-BLUO
sote