Strona główna » Kontakt

Zjawiskowa Charlize Theron jako Libby Day – dziewczyna, która w dzieciństwie była świadkiem brutalnego morderstwa, a teraz musi poradzić sobie z demonami przeszłości. Film jest ekranizacją bestsellerowego thrillera psychologicznego Gillian Flynn, który w październiku ukazał się nakładem wydawnictwa Znak. Znakomicie skonstruowana powieść tylko w USA rozeszła się w 6 milionach egzemplarzy, zyskując jednocześnie świetne recenzje krytyki na całym świecie (m.in. National Book Award dla najlepszej książki zagranicznej).

Więcej informacji o książce TUTAJ

Kontakt

Siedziba Spółki:

Monolith Video Sp. z o.o.
NIP : 525-21-23-756
01-830 Warszawa
Aleja Zjednoczenia 36

Sekretariat
tel.:  +48 22 833 73 12 / 569 62 71
fax.: +48 22 833 73 13
@-mail : info@monolith.com.pl

Anna Winiarek - Dyrektor ds. Promocji i PR
tel.:  +48 22 569 62 82
fax.: +48 22 833 73 13
@-mail : anna.winiarek@monolith.com.pl

Jolanta Mioduszewska - Księgowość
tel.:  +48 22 569 62 74
fax.: +48 22 833 73 13
@-mail : jolanta.mioduszewska@monolith.com.pl


Dział Handlowy

Konrad Milanowski  -  Dyrektor Handlowy
tel.:  +48 22 569 62 70
fax.: +48 22 569 62 73
mobile : +48 502 373 431
@-mail : konrad.milanowski@monolith.com.pl

Tadeusz Jędrasik -  Dyrektor ds. Kluczowych Klientów
tel.:  +48 22 569 62 77
fax.: +48 22 569 62 73
mobile : +48 600 810 367
@-mail : tadeusz.jedrasik@monolith.com.pl

Piotr Szerszeń - Dyrektor Działu Sprzedaży
tel.:  +48 22 569 62 78
fax.: +48 22 833 73 13
@-mail : piotr.szerszen@monolith.com.pl

Przedstawiciele Handlowi

Adam Olejniczak
tel.: +48 728 490 929 
@-mail : adam.olejniczak@monolith.com.pl
województwo : Zachodniopomorskie, Lubuskie, Wielkopolskie

Damian Szkuta
tel.: +48 600 810 361 
@-mail : damian.szkuta@monolith.com.pl
województwo : Świętokrzyskie, Lubelskie

Daniel Wysocki
tel.: +48 664 321 237 
@-mail : daniel.wysocki@monolith.com.pl
województwo : Śląskie

Paweł Limanowski
tel.: +48 668 143 454 
@-mail : pawel.limanowski@monolith.com.pl 
województwo : Małopolskie, Podkarpackie

Paweł Piekut 
tel.: +48 795 555 980 
@-mail : pawel.piekut@monolith.com.pl 
województwo : Kujawsko-Pomorskie, Pomorskie

Robert Szopa 
tel.: +48 604 469 260 
@-mail : robert.szopa@monolith.com.pl 
województwo : Mazowieckie, Podlaskie

Sławomir Radzikowski 
tel.: +48 728 490 939 
@-mail : slawomir.radzikowski@monolith.com.pl 
województwo : Dolnośląskie, Opolskie, Łódzkie, Śląskie

Waldemar Skocki 
tel.: +48 502 373 432 
@-mail : waldemar.skocki@monolith.com.pl 
województwo : Pomorskie, Kujawsko-Pomorskie

Wioletta Nowicka 
tel.: +48 608 322 555 
@-mail : wioletta.nowicka@monolith.com.pl 
województwo : Łódzkie

Aleksandra Wojciechowska 
tel.: +48 728 496 754 
@-mail : aleksandra.wojciechowska@monolith.com.pl 
województwo : Dolnośląskie

projekt i realizacja: TREMARK-BLUO
sote