Strona główna » UCHO PREZESA. SEZON 1 (KSIĄŻKA + DVD)

Zjawiskowa Charlize Theron jako Libby Day – dziewczyna, która w dzieciństwie była świadkiem brutalnego morderstwa, a teraz musi poradzić sobie z demonami przeszłości. Film jest ekranizacją bestsellerowego thrillera psychologicznego Gillian Flynn, który w październiku ukazał się nakładem wydawnictwa Znak. Znakomicie skonstruowana powieść tylko w USA rozeszła się w 6 milionach egzemplarzy, zyskując jednocześnie świetne recenzje krytyki na całym świecie (m.in. National Book Award dla najlepszej książki zagranicznej).

Więcej informacji o książce TUTAJ
data premiery: 2017-11-22
UCHO PREZESA. SEZON 1 (KSIĄŻKA + DVD)

UCHO PREZESA. SEZON 1 (KSIĄŻKA + DVD)

Produkcja:Polska, 2017
Premiera:2017-11-22
Obsada:R.Górski, M.Cieślak, I.Dąbrowska, P.Kośilik, P.Holtz, W.Mecwaldowski, J.Boberek, L.Żurek, M.Kalita, K.Żak, W.Kalarus, A.Karczmarczyk, A.Smołowik, A.Pilaszewska, S.Maciejewski, T.Sapryk

Nośnik:Książka+DVD
Język:polski - DD 2.0
Czas[min]:232
Obraz:16:9
Cena:
59,99 zł
Zaczęło się niewinnie… „Ucho Prezesa” miało być eksperymentem komediowym, testującym potencjał do żartowania z obecnie rządzącej ekipy. Nie było pewne, czy ktoś chciałby to w ogóle oglądać. Efekt przerósł najśmielsze oczekiwania. Skromny serial stał się zjawiskiem społecznym, barometrem nastrojów w narodzie i zwierciadłem, w którym odbija się współczesna scena polityczna. Wcale nie do końca wykrzywionym.
projekt i realizacja: TREMARK-BLUO
sote