Strona główna » Katalog » Animacja » RYSIEK LWIE SERCE (KSIĄŻKA + DVD)

Zjawiskowa Charlize Theron jako Libby Day – dziewczyna, która w dzieciństwie była świadkiem brutalnego morderstwa, a teraz musi poradzić sobie z demonami przeszłości. Film jest ekranizacją bestsellerowego thrillera psychologicznego Gillian Flynn, który w październiku ukazał się nakładem wydawnictwa Znak. Znakomicie skonstruowana powieść tylko w USA rozeszła się w 6 milionach egzemplarzy, zyskując jednocześnie świetne recenzje krytyki na całym świecie (m.in. National Book Award dla najlepszej książki zagranicznej).

Więcej informacji o książce TUTAJ
data premiery: 2014-03-20
RYSIEK LWIE SERCE (KSIĄŻKA + DVD)

RYSIEK LWIE SERCE (KSIĄŻKA + DVD)

Produkcja:Hiszpania, 2014
Premiera:2014-03-20

Reżyseria:Manuel Sicilia
Obsada:w polskiej wersji językowej: Marcin Hycnar, Ewelina Lisowaka, Katarzyna Kwiatkowska, Maria Czubaszek, Krzysztof Ibisz, Jarosław Boberek, Przemysła Bluszcz

Nośnik:Książka+DVD
Język:hiszpański DD 5.1 - polski dubbing 5.1
Napisy:polskie
Czas[min]:92
Obraz:16x9
Cena:
19,99 zł
Rysiek od dziecka pragnie być rycerzem, ale w jego królestwie męstwo i honor zostały zastąpione przez bezduszne prawo, na którego straży stoi ojciec chłopca – doradca królowej. Rysiek też ma zostać prawnikiem, ale w dniu swego wyjazdu do prawniczej szkoły ucieka z domu i wyrusza na pełną niezwykłych przygód wyprawę w poszukiwaniu tajemniczego zamku, magicznego miecza i źródła odwagi niezbędnej, by stać się rycerzem. Wkrótce udowodni światu, że wszystkie Ryśki to fajne wojaki, zwłaszcza gdy mają u boku zawadiackie gadziny jak krokodyl Gustaw z kompleksem smoka.
projekt i realizacja: TREMARK-BLUO
sote