Strona główna » Katalog » Romans » PRZYJAŹŃ CZY KOCHANIE (KSIĄŻKA + DVD)

Zjawiskowa Charlize Theron jako Libby Day – dziewczyna, która w dzieciństwie była świadkiem brutalnego morderstwa, a teraz musi poradzić sobie z demonami przeszłości. Film jest ekranizacją bestsellerowego thrillera psychologicznego Gillian Flynn, który w październiku ukazał się nakładem wydawnictwa Znak. Znakomicie skonstruowana powieść tylko w USA rozeszła się w 6 milionach egzemplarzy, zyskując jednocześnie świetne recenzje krytyki na całym świecie (m.in. National Book Award dla najlepszej książki zagranicznej).

Więcej informacji o książce TUTAJ
data premiery: 2017-02-22
PRZYJAŹŃ CZY KOCHANIE (KSIĄŻKA + DVD)

PRZYJAŹŃ CZY KOCHANIE (KSIĄŻKA + DVD)

Produkcja:Stany Zjednoczone, 2016
Premiera:2017-02-22

Reżyseria:Whit Stillman
Obsada:Kate Beckinsale, Chloë Sevigny, Xavier Samuel, Emma Greenwell, Morfydd Clark, Jemma Redgrave, Tom Bennett, James Fleet

Nośnik:Książka+DVD
Język:angielski - DD 5.1; polski (lektor) - DD 5.1
Napisy:polskie
Czas[min]:90
Obraz:16:9 1.85:1
Cena:
29,99 zł
Piękna wdowa Lady Susan Vernon (Beckinsale) przyjeżdża do rezydencji swoich teściów, aby przeczekać plotkarską burzę, której jest bohaterką. Mając opanowaną do perfekcji sztukę uwodzenia, planuje znaleźć odpowiednią partię nie tylko dla pięknej córki, ale i dla siebie. O pomoc zwraca się do swej przyjaciółki Alice (Sevigny). Tymczasem jednak dwóch niezwykle przystojnych i przebiegłych zalotników pokrzyżuje jej plany.
projekt i realizacja: TREMARK-BLUO
sote