Strona główna » Katalog » Animacja » PADDINGTON (KSIĄŻKA + DVD)

Zjawiskowa Charlize Theron jako Libby Day – dziewczyna, która w dzieciństwie była świadkiem brutalnego morderstwa, a teraz musi poradzić sobie z demonami przeszłości. Film jest ekranizacją bestsellerowego thrillera psychologicznego Gillian Flynn, który w październiku ukazał się nakładem wydawnictwa Znak. Znakomicie skonstruowana powieść tylko w USA rozeszła się w 6 milionach egzemplarzy, zyskując jednocześnie świetne recenzje krytyki na całym świecie (m.in. National Book Award dla najlepszej książki zagranicznej).

Więcej informacji o książce TUTAJ
data premiery: 2015-08-20
PADDINGTON (KSIĄŻKA + DVD)

PADDINGTON (KSIĄŻKA + DVD)

Produkcja:Wielka Brytania, 2014
Premiera:2015-08-20

Reżyseria:Paul King
Obsada:

w polskiej wersji: Artur Żmijewski, Maja Ostaszewska, Jacek Mikołajczak, Jolanta Fraszyńska, Teresa Lipowska, Grzegorz Wons, Zdzisław WardejnNośnik:Książka+DVD
Język:angielski – DD 5.1; polski (lektor) – DD 5.1 
Napisy:polskie 
Czas[min]:91
Obraz:16x9 (2.40:1)
Cena:
29,99 zł
Któż nie zaopiekowałby się małym sympatycznym misiem siedzącym samotnie na wielkim dworcu kolejowym? Państwo Brown z dziećmi po chwili wahania przygarnęli uroczego niedźwiadka w czerwonym kapeluszu i.... odtąd już nic nie było jak dawniej. Do Londynu miś Paddington przybył w tajemniczy sposób aż z Peru, ale ta podróż to dopiero początek przygód niezwykłego zwierzaka. Spokojne życie rodziny Brown nabierze barw – przezabawne sytuacje będą przeplatać się z niesamowitymi, magicznymi, a nawet niebezpiecznymi zdarzeniami.
projekt i realizacja: TREMARK-BLUO
sote