Strona główna » Katalog » Western » NIENAWISTNA ÓSEMKA (KSIĄŻKA + DVD)

Zjawiskowa Charlize Theron jako Libby Day – dziewczyna, która w dzieciństwie była świadkiem brutalnego morderstwa, a teraz musi poradzić sobie z demonami przeszłości. Film jest ekranizacją bestsellerowego thrillera psychologicznego Gillian Flynn, który w październiku ukazał się nakładem wydawnictwa Znak. Znakomicie skonstruowana powieść tylko w USA rozeszła się w 6 milionach egzemplarzy, zyskując jednocześnie świetne recenzje krytyki na całym świecie (m.in. National Book Award dla najlepszej książki zagranicznej).

Więcej informacji o książce TUTAJ
data premiery: 2016-07-06
NIENAWISTNA ÓSEMKA (KSIĄŻKA + DVD)

NIENAWISTNA ÓSEMKA (KSIĄŻKA + DVD)

Produkcja:Stany Zjednoczone, 2015
Premiera:2016-07-06

Reżyseria:Quentin Tarantino
Obsada:Kurt Russell, Jennifer Jason Leigh, Samuel L. Jackson, Walton Goggins, Tim Roth, Michael Madsen, Channing Tatum, Bruce Dern

Nośnik:Książka+DVD
Język:angielski - DD 5.1; polski (lektor) - DD 5.1
Napisy:polskie
Czas[min]:161
Obraz:16:9 2.78:1
Cena:
29,99 zł
Kilka lat po wojnie secesyjnej przez wietrzne pustkowia Wyoming podróżują łowca nagród John Ruth (Kurt Russell), znany jako „Szubienica”, oraz zbiegła przestępczyni Daisy Domergue (Jennifer Jason Leigh). Podczas zamieci śnieżnej trafiają do zajazdu, w którym spotykają tajemniczych nieznajomych. Gdy gwałtowna nawałnica uderza w górski przyczółek, podróżnicy zaczynają rozumieć, że szanse na dotarcie do miasta są niewielkie, a ich największym zmartwieniem nie jest bezwzględna pogoda, a towarzysze o nieczystych intencjach.
projekt i realizacja: TREMARK-BLUO
sote