LA LA LAND
BLU-RAY
79,99 zł

Zjawiskowa Charlize Theron jako Libby Day – dziewczyna, która w dzieciństwie była świadkiem brutalnego morderstwa, a teraz musi poradzić sobie z demonami przeszłości. Film jest ekranizacją bestsellerowego thrillera psychologicznego Gillian Flynn, który w październiku ukazał się nakładem wydawnictwa Znak. Znakomicie skonstruowana powieść tylko w USA rozeszła się w 6 milionach egzemplarzy, zyskując jednocześnie świetne recenzje krytyki na całym świecie (m.in. National Book Award dla najlepszej książki zagranicznej).

Więcej informacji o książce TUTAJ
data premiery: 2017-05-18
LA LA LAND

LA LA LAND

Produkcja:Stany Zjednoczone, 2017
Premiera:2017-05-18

Reżyseria:Damien Chazelle
Obsada:Emma Stone, Ryan Gosling, J.K. Simmons, John Legend

Nośnik:BLU-RAY
Język:angielski DTS HD Master Audio 5.1; polski (lektor) DTS HD Master Audio 5.1; audiodeskrypcja Dolby Digital 5.1
Czas[min]:123
Obraz:16:9 2.55:1
Cena:
79,99 zł
Mia jest początkującą aktorką, która w oczekiwaniu na szansę pracuje jako kelnerka. Sebastian to muzyk jazzowy, który zamiast nagrywać płyty, gra do kotleta w podrzędnej knajpce. Gdy drogi tych dwojga przetną się, połączy ich wspólne pragnienie, by zacząć wreszcie robić to co kochają. Miłość dodaje im sił, ale gdy kariery zaczynają się wreszcie układać, coraz mniej jest czasu i sił dla siebie nawzajem. Czy uda im się ocalić uczucie, nie rezygnując z marzeń?

Dodatkowo na płycie: zwiastun, Another Day Of Sun - scena na autostradzie, Damien Chazelle i jego tajemny projekt, "City Of Stars" - demo, Epilog - wymarzony romans, Wielkie przyjęcie w „La La Land”, John Legend na srebrnym ekranie, List miłosny do Los Angeles, "Lovely Night" - montaż, Ryan i Emma - do trzech razy sztuka, Ryan Gosling uczy się grać na pianinie, Tak wygląda miłość - kulisy "La La Land", Muzyka w "La La Land"
projekt i realizacja: TREMARK-BLUO
sote