Strona główna » Katalog » Akcja » IGRZYSKA ŚMIERCI: KOSOGŁOS. CZĘŚĆ 2

Zjawiskowa Charlize Theron jako Libby Day – dziewczyna, która w dzieciństwie była świadkiem brutalnego morderstwa, a teraz musi poradzić sobie z demonami przeszłości. Film jest ekranizacją bestsellerowego thrillera psychologicznego Gillian Flynn, który w październiku ukazał się nakładem wydawnictwa Znak. Znakomicie skonstruowana powieść tylko w USA rozeszła się w 6 milionach egzemplarzy, zyskując jednocześnie świetne recenzje krytyki na całym świecie (m.in. National Book Award dla najlepszej książki zagranicznej).

Więcej informacji o książce TUTAJ
data premiery: 2016-03-29
IGRZYSKA ŚMIERCI: KOSOGŁOS. CZĘŚĆ 2

IGRZYSKA ŚMIERCI: KOSOGŁOS. CZĘŚĆ 2

Produkcja:Stany Zjednoczone, 2015
Premiera:2016-03-29

Reżyseria:Francis Lawrence
Obsada:

Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson, Woody Harrelson, Philip Seymour Hoffman, Donald Sutherland, Julianne Moore, Liam HemsworthNośnik:DVD
Dostępny również na:BLU-RAY
Język:angielski - DD 5.1; polski (lektor) - DD 5.1
Napisy:polskie
Czas[min]:136
Obraz:16:9 2.40 '16:9 23.98p
Cena:
29,99 zł
Katniss Everdeen i przywódcy Dystryktu 13 rozpoczynają wielką ofensywą przeciwko Kapitolowi. Walka toczy się już nie tylko o przetrwanie, ale o przyszłość całego narodu. Katniss wspierana przez Gale’a, Finnicka oraz Peetę planuje zamach na Prezydenta Snowa. Bezwzględni wrogowie i moralne wybory, przed którymi stanie Katniss, będą dla niej większym wyzwaniem niż cokolwiek, co wcześniej przeżyła na arenach Głodowych Igrzysk.
projekt i realizacja: TREMARK-BLUO
sote