Strona główna » Katalog » Akcja » IGRZYSKA ŚMIERCI: KOSOGŁOS CZĘŚĆ 1

Zjawiskowa Charlize Theron jako Libby Day – dziewczyna, która w dzieciństwie była świadkiem brutalnego morderstwa, a teraz musi poradzić sobie z demonami przeszłości. Film jest ekranizacją bestsellerowego thrillera psychologicznego Gillian Flynn, który w październiku ukazał się nakładem wydawnictwa Znak. Znakomicie skonstruowana powieść tylko w USA rozeszła się w 6 milionach egzemplarzy, zyskując jednocześnie świetne recenzje krytyki na całym świecie (m.in. National Book Award dla najlepszej książki zagranicznej).

Więcej informacji o książce TUTAJ
data premiery: 2015-03-20
IGRZYSKA ŚMIERCI: KOSOGŁOS CZĘŚĆ 1

IGRZYSKA ŚMIERCI: KOSOGŁOS CZĘŚĆ 1

Produkcja:Stany Zjednoczone, 2015
Premiera:2015-03-20

Reżyseria:Francis Lawrence
Obsada:

Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson, Woody Harrelson, Philip Seymour Hoffman, Donald Sutherland, Julianne Moore, Liam HemsworthNośnik:DVD
Dostępny również na:BLU-RAY
Język:angielski – DD 5.1; polski (lektor) – DD 5.1
Napisy:polskie
Czas[min]:118
Obraz:16x9 (2.40:1)
Cena:
29,99 zł
Katniss Everdeen (Jennifer Lawrence) trafia do Dystryktu 13 po tym, jak raz na zawsze położyła kres Głodowym Igrzyskom. Wbrew kłamliwej propagandzie, rebelianci przetrwali zemstę Kapitolu. Pod przewodnictwem pani prezydent Coin (Julianne Moore) przygotowują się do rozprawy z dyktatorską władzą. Katniss, mimo początkowych wahań, zgadza się wziąć udział w walce. Czy odnajdzie się w roli przywódczyni? Czy stanie się Kosogłosem, symbolem nadziei i oporu przeciw tyranii prezydenta Snowa?
projekt i realizacja: TREMARK-BLUO
sote